Apie mus

Stebuklingi įspūdžiai – nepamirštamas gimtadienis, išskirtinės krikštynos, kitokia darželio šventė, vakarėlis mokykloje ar gaivios ir saldžios vestuvės!

Braškė ir Bebenčiukas – tai šventiniai gaivieji, sulčių, žalieji, ledų kokteiliai jūsų šventėje. Linksmas, kūrybingas ir profesionalus Braškės ir Bebenčiuko kolektyvas turi aukščiausio lygio patirtį kokteilių gamyboje.

Vaikai – ypatingi klientai ir jiems sunku įtikti, o dar sunkiau nustebinti. Tai žinome ir labai vertiname, todėl sutelkiame visas savo kūrybiškumo ir ypač meilės ląsteles gamindami šventinius kokteilius vaikams.

Visi mūsų pagaminti kokteiliai yra labai kruopščiai ištestuojami kokteilių laboratorijoje ir tik patys geriausi yra apvainikuojami Braškės ir Bebenčiuko etikete ir įtraukiami į mūsų siūlomą meniu.

Braškės ir Bebenčiuko kokteiliai gali paversti jūsų vaiko gimtadienį, krikštynas, darželio ar mokyklos šventę nepakartojama ir spalvinga pasaka. Ir nesvarbu, kur Jūs šią šventę nuspręsite rengti: viloje, savo namuose,  kavinėje, žaidimų kambaryje ar gamtoje.

Braškės ir Bebenčiuko šventiniai kokteiliai gali jus pasiekti visur.