Paslaugos

Siūlome rinktis iš trijų skirtingų kokteilių meniu:

Gaivieji sulčių kokteiliai, žalieji kokteiliai ir “sprogstantys” ledų kokteiliai.

Aplankykite mūsų galeriją, kurioje galėsite pamatyti mūsų gaminamus kokteilius.

Vaikiškų kokteilių meniu deriname pagal kiekvienos šventės individualią idėją.

Kokteiliai gali būti ruošiami ne tik pagal skonį, bet ir pagal spalvą.

Mes siūlome:

Atvykstame į Jūsų pasirinktą renginio vietą.

Siūlome rinktis iš trijų skirtingų kokteilių rūšių: gaivieji sulčių kokteiliai, žalieji kokteiliai ir “sprogstantys” ledų kokteiliai.

Įspūdingas gimtadienio tortas – ledų kokteilis, pagamintas į didelį indą, iš kurio gali vaišintis visi svečiai.

Animacinę programą – mažieji svečiai labai susidomėję dalyvauja kokteilių gamybos procese – nori išbandyti ir patys pasmulkinti ledo su ledo smulkinimo įranga, kažką išplakti, išmaišyti – tai smagus užsiėmimas, kuris labai pagyvina gimtadienį ar kitą šventę.

Organizuojame jaunųjų kokteilių gamintojų ar ragautojų čempionatą.

Šventės kulminacijai siūlome šiek magijos ir stebuklų – mūsų gaminamo naminio limonado pilis su dūmų efektais ir fejerverkais.

Į renginį atvykstame su visa reikalinga įranga, taurėmis, kitais priedais ir personalu. Taip pat atsivežame mobilų barą. Kokteilius ir tortą gaminame vietoje.

Ypatingas pasiūlymas darželiams, mokykloms, būreliams

Išskirtinė edukacinė programą vaikams– mokomės gaminti skanius ir sveikus žaliuosius kokteilius.

Braškės ir Bebenčiuko žalieji kokteiliai gaminami iš natūralaus jogurto, vaisių, uogų, daržovių, įvairių lapinių salotų, riešutų, sėklų, dribsnių, džiovintų vaisių, žolelių ir daržovių.

Atvykstame į vietą su visa reikalinga įranga ir produktais kokteiliams gaminti.

Edukacinė pamokėlės metu trumpai pristatome žaliųjų kokteilių nauda organizmui ir kartu su dalyviais gaminame sveiką ir LABAI skanų kokteilį. Vaikai kiekvienas pasigamina po kokteilį sau.

Mūsų tikslas – supažindinti vaikus, kad sveika gali būti ir labai skanu, kad gazuoti gaivieji gėrimai neturi karaliauti švenčių ir tuo labiau kasdienybės metu. Tiek šventes, tiek mūsų kasdienį gyvenimą galime puošti nuostabiai gražiai atrodančiais, ypač skaniais ir sočiais bei sveikais kokteiliais.

Išskirtinis pasiūlymas gimnazijoms/mokykloms ir vyresnių klasių moksleiviams

Švieskime jaunuolius apie alkoholinių gėrimų vartojimo žalą ne tik pasakodami apie neigiamą alkoholio poveikį organizmui, bet parodydami jiems kaip smagiai galima linksmintis ir švęsti su Braškės ir Bebenčiuko sveikais ir labai skaniais, gaiviaisiais, žaliaisiais ar pieniškais kokteiliais.

Sėkmės istorija – labai didžiuojamės, kad buvome pakviesti dalyvauti Šalčininkų rajono mokyklų 9-11 klasių šventėje – PREVENCINIS MOKSLEIVIŲ FESTIVALIS “PIENO TŪSAS”. Renginys buvo labai sėkmingas ir smagus. Taigi siūlome kažką panašaus surengti ir jūsų gimnazijoje/mokykloje.